U12 má 2. místo v kraji !!!

07.05.2015 16:18

Na finálovém turnaji MOS 2014-15 vybojoval náš tým U12, doplněný hráči U11, nádherné 2. místo a zakončil tak výborně rozehraný soutěžní ročník MOS. Vzhledem k úzkému kádru U12, který přišel na podzim o řadu hráčů, musel real. tým opět nominovat na turnaj hráče z U11 a náš tým tak byl na turnaji nejmladší. Přesto jsme dokázali držet se soupeři krok a na velmi vyrovnaném turnaji jsme nakonec vybojovali stříbrné medaile, které si určitě všichni za celý SR zaslouží.

Naše výsledky:

OFS PZ - OFS Beroun: 2:2 (branky Dušek, Maršálek)

OFS PZ - OFS PV: 3:0 (branky Vorlíček J. 2, Němec)

OFS PZ - OFS Nymburk: 1:4 (branka Maršálek)

Sestava U12:

Havlíček Jan, Maršálek Pavel, Fišer Adam, Podzemský Martin, Mráz Martin, Vorlíček Adam, Vorlíček Jakub, Mysliveček David, Šáfr Petr, Dušek David, Bláha Martin, Šváb Jan, Vlček Matyáš, Chvátal Marek, Němec Richard

Real. tým: Vodička Martin, Nepraš Antonín

Komise mládeže děkuje všem hráčům a trenérům za vzornou reprezentaci OFS PZ v celém SR 2014-15.